Pohár tří okrsků dospěl po šesti kláních k závěrečnému měření sil v Ořechově-Ronově. Ač počasí zemědělcům nepřeje, v Radňovsi byly žně, pohárové. Ale popořádku. V jednom z předešlých komentářů jsem napsal, že jestli holkám vydrží nadšení, nebude dlouho trvat a budou se radovat z prvního místa a přišlo to právě v Ořechově. Na start se dostaly jako poslední, ale famózním útokem skočily na nejvyšší příčku časem 35,28s. Protože se holky daly dohromady až na naše cvičení, zúčastnily se pouze tří posledních etap hasičské tour. Přesto do naší společné sbírky dokázaly ukořistit tři poháry, dva za třetí místa a jeden nejcennější, celkově skončily 4. v PTO.

Áčko mužů mělo po předchozích šesti vítězstvích jistotu prvního místa v celkovém pořadí PTO. Pořádný náboj ale sliboval souboj B-týmu s klukama z Meziboří o druhé místo. Oba týmy byly vinou zranění a brigád nuceny nastoupit v neobvyklých sestavách, ale členská základna je široká a pohledali jsme docela šikovné jedince:-) Béčku naděje na vítězství a celkové druhé místo překazili dvě trestné vteřiny za nespojení lanka. Čas 28,71s stačil ´´jen´´ na třetí příčku. Za sezonu: 3 x2. místo, 1 x 3. místo a 3. místo v celkovém pořadí PTO, nejlepší čas 23,34s v Pikárci.

Kluci z Áčka předvedli v improvizované sestavě výkon na hranici svých možností a časem 26,77s dokázali vyhrát i sedmé, poslední cvičení v sezoně. Takhle úspěšný rok si asi nikdo z nás nepředstavoval. Sedm cvičení, sedm vítězství. Panové, kdybych nosil klobouk, smekl bych ho.  Sezona: 7 x 1. místo, 1. místo v PTO, nejlepší čas 23,30s (Pikárec).

Celkově jsme z Ořechova-Ronova přivezli osm pohárů: dva za první místa, jeden za třetí, dva putovní ořechovské, dva za celkové umístění v PTO a putovní PTO. Úroda byla hojná, a tak se dožínky protáhly až do pondělka.:-)

Na závěr bych chtěl poděkovat našemu mateřskému sboru a fanouškům za podporu, holkám i klukům za parádní výkony, soupeřům za nelítostné, ale férové souboje a všem pořadatelům za hromadu práce na skvěle připravených soutěžích. Díky Vám.

PS: Cejtim, že bych měl napsat nějakou závěrečnou frázi, která se možná někomu bude zdát poněkud laciná, ale kašlu na to…:-) Dámy a pánové bylo mi ctí s Vámi trénovat, vítězit a slavit…:-)                                                                                                         (bos)

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one