Po předchozích čtyřech soutěžích, bylo na řadě domácí cvičení. Ti, co to mohou posoudit, mi určitě dají za pravdu, že to bývá vždycky nejtěžší. I když znáte každý drn na trati, nervozita Vás vždycky nahlodá o něco víc než jinde a cítíte větší zodpovědnost před vlastním publikem. Částečně by k tomu mohla přispět i sobotní  ,,dlouhá'' noc. J Počasí nám moc nepřálo, ale i přesto se soutěž uskutečnila a dopadla pro nás velice dobře.

Na start se jako první z našich družstev postavily ženy. Útok se jim sice nepovedl podle jejich představ, ale byl to první ostrý start v kariéře. Opět se ukázalo, že hasičský sport je nekompromisní a jedna malá chyba rozhoduje o úspěchu či neúspěchu. Za sebe můžu říct, že pokud budou trénovat tak jako doposud, myslím, že nejvyšší stupínek budou mít již brzy na dosah. Berme tuhle zkušenost jako nováčkovskou daň. Jejich výkon stačil na třetí příčku.

Z mužů vyrazilo jako první na trať naše B-mužstvo. Bohužel dvou vteřinová penalizace upravila náš čas na 27,69s a připravila nás tak o další skvělý čas na našem cvičení. I přes penalizaci jsme získali krásné druhé místo.  A-mužstvo po problémech s časomírou dosáhlo času 26,44s. Musím říct, že to byl hodně kostrbatý útok a nemůžeme s ním být spokojeni, byť stačil na první místo. Na to se ale historie ptát nebude, a tak se můžeme radovat z pátého vítězství a třetího ,,double'' v sezoně. Tři poháry z domácí soutěže je obrovský úspěch, ať je to jak chce.     (bos)

Kategorie ženy
vysledkyzeny.jpg
Kategorie muži
vysledkymuzi.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one